Červen 2013

OMBRE hair

5. června 2013 v 10:44 | Izzy |  VLASY
Miluju ombre styl, jelikož je to něco zajímavého, nového a neotřelého. Líbí se mi tedy hlavně na vlasech, ale i na tričku či na svetříku vypadá ombre velice pěkně. Já sama mám vlasy ve stylu ombre, teda.. jestli se tomu dá říkat ještě ombre:DD Měly by přecházet z tmavě hnědé do černé, ale nakonec to vypadá, jako špatně odrostlé vlasy:/ Chtěla bych přechod z blond do červené nebo z červené do černé..A nebo by se mi fakt líbilo z červené nebo blond do nějaké barevné:) Ale zatím, tomu dávám ještě čas, jelikož po mým druhým pokusu s černou, jsou trošku zničené, takže musím počkat pár měsíců. Navíc jsem hodně slyšela, že prý mám na ombre krátký vlasy! Pfff! Proč by nemohly být ombre vlasy po ramena? Vždyť to jde taky!:) A víte co? Pokud chcete ombre, ale lidé vám říkají, že máte na to moc krátké vlasy nebo že by vám to neslušelo, tak je ignorujte!:) Jděte si za svým a mějte svůj styl:)

Co to OMBRE je?
Ombre je přestup z jedné barvy do druhé. Je jedno, jaká je to barva, ale měly by se k sobě alespoň trošku hodit. Hodněčasté bývá přestup třeba ze světlounké modré do tmavší nebo ze světlemodré do fialové, či modrozelené. Barvy jsou jen na vás a vaší fantazii.

JAK NA OMBRE:


A TEĎ FOTKY:


No já jak vidím ty dlouhovlasé slečny, tak se obávám toho, že na mých krátkých vlasech (po ramena) by ombre styl vypadal opravdu divně:( Bohužel, ale asi si budu muset počkat.. No.. i když vím, že za zkoušku nic nedám, ale nechci si nijak zkazit vlasy:/ Navíc, tam mám teď tu černou barvu.. Jakože jó, tak nějak vzdáleně to ombre připomíná, ale lepší by to bylo, kdybych měla tu černou barvu pořádně vymytou (z předchozího barvení na černo celé hlavy), tak to vypadá líp, protože teď jsou ty vlasy všechny takové černé:/:DD

Co si myslíte o ombre vlasech?
Máte někdo zkušenosti?
A jaký přechod barvy byste chtěli?


Piercings 0.1

5. června 2013 v 10:06 | Izzy |  TIPY & INSPIRACE
A na co že ulítávám nejvíc? Teda pircingy jsou mojí největší vášní!:) Nejraději bych měla tolik piercingů, kolik se na mě vleze:DD (to né, ale alespoň 3-4 :) ). Je mi jedno, jestli to bude septum, smiley, vertical labret, snake bites nebo jakýkoliv jiný, prostě se mi líbí, ať jsou jaké koliv. Do nejlbližší budoucnosti mám v plánu si nějaký pořídit, protože je to fakt můj největší sen:DD Ale bohužel, mi mamka řekla, že budu moc až v osmnácti. Což znamená, že si ještě budu muset dva a půl roku počkat:/ No nenaštve to?:O Ale alespoň si budu moc pořádně naplánovat, vymyslet a vybrat, jaký pierc budu mít, jelikož jsem strašně nerozhodná:DD Podívejte se na ty, které se mi líbí úplně nejvíc a nechte se inspirovat!;)

VERTICAL LABRET


SEPTUM
SMILEY
SNAKE BITESMICRODERMAL PIERCING


A na závěr ta nejdokonalejší ze všech scene girl VERENA SCHIZOPHRENIA, která má opravdu hodně piercingů a všechny je vážně moc sluší:)

Máte nějaký piercing?(jaký)
A chtěli byste nějaký?(jaký)

MAKE UP tutorial 0.1

5. června 2013 v 9:06 | Izzy |  KOSMETIKA
No..ráda bych vám sem dala moje vlastní tutoriály, ale jelikož jsem s něma ještě nezačala.. Ano, mohla bych teď něco natořit, ale jsem nemocná a s těží zvládnu sedět u toho počítače:( Takže se budete muset prozatím obejít bez mýyh a spokojit se s tutoriály, které vám najdu. A nebojte, teď vám tady závazně slibuji, že jak mi bude líp, tak se vrhnu na natáčení, abych to měla nachystané na nedělu:) Co vy na to? Jinak pro vás mám zatím naplánované pouze dva. Jeden je můj denní make up (prostě naprostá klasika, která bývá všude :DD ) a druhý bude make up Nicki Minaj. Myslím, že nápad je to dobrý, ale protože píšu hlavně pro vás, tak byste si sami mohli říct, co byste si přáli. Co vy na to? Takže pokud máte nějaké určité přání, tak pište a posílejte obrázky do komentů:)
Ale teď už se vrhneme na ten tutoriál. Přidám k němu i popis postupu, abyste přesně věděli, jak na to!:)

VIDEO:


POTŘEBUJETE:
-Bílé třpytivé stíny
-Modré oční stíny
-Úhlouvý štěteček
-Šikmý štěteček
-Modrozelené linky se třpytkami
-Černé oční linky
-Modrozelená tužka na oči
-Tvářenka (spíše taková do oranžova)
-Tužka na obočí nebo oční stíny (hnědé nebo černé)
-Řasenka

A POSTUP:
1)Vezmete si bílé oční stíny se třpytkami a štětečkem je nanesete na víčko, nepřehánějte to s tím, všeho moc škodí!! Stíny si také naneste okolo vnitřních koutků.
2)Vzmete si modré stíny a nanesete je z vnější strany, aby překrývala část těch bílých stínů. (Udělejte to přesně podle videa)
3)Nyní použíjte úhlový štěteček a vytvořte tvar křídla jak kdyby protáhnutím (rozmazáním?) těch modrých stínů, které jste si nanesli.
4)Nyní použíjte černé oční stíny pro vytvoření kouřového efektu v brankovišti oka a trochu přetáhněte i vytvořená křídla.
5)Nyní použíjte šikmý štěteček a znovu přidejte černý oční stín na spodní linii řas a definování křídla.
6)Umístěte modrozelené oční linky se třpytkami na všechna místa s modrými stíny.
7)Teď si uděláte pomocí černých tekutých očních linek ve spodní části linku sahající do třičtvrtiny oka.
8)Modrozelenou tužkou na oči si přetáhnete vytvořené černé linky ve spodní linii řas.
9)Tvářenku si nanesete lehce na tváře, ale dávejte bacha, abyste to nepřehnali!!!!
10)Zvýrazněte si obočí hnědou nebo černou tužkou na obočí, či stínami. (Upravte si ho podle svého, tak jak se to líbí vám)
11)Na závěr naneste řasenku jak na vrchní řasy, tak i na ty spodní. (Zase platí to, že řasenky si nanesete tolik, kolik vám sedí)


Podkolenky? Proč ne!

5. června 2013 v 7:27 | Izzy |  MÓDA & STYL
Podkolenky. Pruhované, puntíkaté, různě barevné. Ano, to jsou ony! Najdete je ve všelijaké délce, barvě, stylu, či s jakýmkoliv vzorem. Hodí se jak k sukni, tak i ke kraťasům ale taky k legínám. A jak jsem k nim přišla? Kámoška jednou došla do školy v černým outfitu. Ale protože má ráda barvy, tak ho chtěla nějak obzvláštnit. Měla na sobě černý legíny a černý svetr-nůdáá!! Ale bum! K legínám si vzala pruhované černo-červené podkolenky a červené (nerd) brýle. A vypadala opravdu dobře:) Já sama mám doma troje pruhované (černo-žluté,černo-růžové a černo-oranžové) a moc se mi líbí. Ale chtěla bych mít nějaký s různými vzory, protože ty, se mi líbí víc. No, podkolenky se vám nemusí líbit, ale chtěla jsem vám je představit, aby jste si na ně udělali názor i vy sami!:)
Co si myslíte vy o podkolenkách?
Máte nějaké doma?
A jaké byste chtěli?